Korduma kippuvad küsimused


Kui palju kaart maksab ning millal minu tellimus kohale jõuab?

Ühe kaardi hind on 4.90€ ning tellimusele lisandub pakiautomaati kohaletoimetamise tasu (2.30€). Ühe tellimusega võid tellida kaardid mitmele inimesele ning tellimus jõuab kohale 5 tööpäeva jooksul alates arve tasumisest.

Kust ma immuniseerimise või läbipõdemise sertifikaadi saan?

Vaata juhendit PDF tõendi loomiseks digilugu.ee patsiendiportaalis siit

Kui kaua koroonatõendi/koroonapassi kaart kehtib?

COVID-ID kaart kehtib sama kaua, kui selle valmistamiseks kasutatud immuniseerimise tõend.

Täiendatud 24.01.2022: Koroonakaitse kalkulaator annab lihtsa ülevaate Sinu läbitud vaktsineerimiskuuri, tõendi kehtivuse ja järgmise vaktsineerimise soovitusliku kuupäeva kohta (tekst ja link võetud vaktsineeri.ee leheküljelt).

Täiendatud: Kuni 21. oktoobrini tehtud EL COVID immuniseerimistõendite tehniline kehtivusaeg on 180 päeva alates tõendi loomisest. Lisainfo Tervise ja heaolu infosüsteemi keskuse lehel.

Tellisin kaardi sertifikaadiga, mis oli loodud enne 21. oktoobrit 2021.

Kuni 21. oktoobrini tehtud EL COVID immuniseerimistõendite tehniline kehtivusaeg on 180 päeva alates tõendi loomisest ning kuna COVID-ID kaart kehtib sama kaua, kui selle valmistamiseks kasutatatud sertifikaat, siis kehtib ka selle sertifikaadiga loodud kaart 180 päeva alates tõendi loomise hetkest. Lisainfo Tervise ja heaolu infosüsteemi keskuse lehel.

Kas kaardi saab ka Soomes väljastatud sertifikaadiga?

Jah. Sobib ka Soome sertifikaat ( ROKOTUSTODISTUS )

Kui ma saan ka kolmanda süsti, kas kaart kehtib edasi?

Jah - kaart kehtib sama kaua, kui selle valmistamiseks kasutatud sertifikaat. Sertifikaat kehtib 1 aasta ehk kui saite teise doosi näiteks 15. märtsil 2021, siis see sertifikaat ning kaart kehtivad kuni 15. märtsini 2022. Kui kaart on mugav ning kasulik, siis soovitame kolmanda doosi sertifikaadiga kaardi tellida paar nädalat enne eelmise sertifikaadi/kaardi aegumist (ehk antud näite puhul näiteks 2022. aasta märtsi alguses.

Sertifikaatide lugemiseks mõeldud kontroll.digilugu.ee ei loe minu QR koodi välja.

Apple iPhone telefonidega (va iPhone 5s, mida kontroll.digilugu.ee ei tunnista) ei ole mingit muret aga vahel juhtub, et mõni Androidi operatsioonisüsteemiga mobiiltelefon (näiteks Samsung, Sony) ei taha QR koodi väljalugemisega hakkama saada. Tegemist on üldjuhul kaamera fokuseerimise murega ning üldjuhul aitab, kui keerate telefoni skaneerimisel külili.

NB! COVID-ID kaardi, paberil väljaprinditud sertifikaadi ning mobiiltelefonis oleva sertifikaadi QR koodi saab kontrollida VAID kontroll.digilugu.ee rakendusega. Tavalise QR koodi lugemise appiga või lihtsalt mobiiltelefoni kaameraga ei saa immuniseerimise tõendi QR koodi kontrollida.

Mis saab minu tõendi faili(de)st?

Tõendi failid kustutame 7 päeva peale Teie tellimuse tegemise aega.

Mul on veel küsimusi...

Palun kirjuta meile aadressile info@minukleeps.ee või helista 502 4886